Комплексний державний екзамен на заочному відділенні

23 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» на заочному відділенні відбувся комплексний державний екзамен зі спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва».

Державна екзаменаційна комісія у складі Голови — Туманова С.І. (головного енергетика ТОВ «Бердянські ковбаси») та членів комісії Кузь О.Г. (завідувача навчально-методичною лабораторією), Ткачука В.В. (голови комісії технічних дисциплін), Дмитрієва В.М. (викладача спецдисциплін), Єлізарова І.О. (викладача спецдисциплін) оцінили знання та відмінну підготовку випускників.

Після успішного складання комплексного державного екзамену механіки отримали кваліфікацію «Технік з ремонту та наладки устаткування», а випускник коледжу Калюжний Є.Д. отримав диплом з відзнакою.