Комплексний державний іспит в групах ТВ-41, ТО-41, ТК-41

29 січня студенти групи ТВ-41 спеціальності 5.05170106 «Бродильне виробництво і виноробство» склали комплексний державний екзамен. На іспити виносились питання з дисциплін: «Технологія галузі», «Технохімічний контроль галузі», «Основи охорони праці», «Організація, планування та управління виробництвом», «Технологічне обладнання галузі».

30 січня студенти групи ТО-41 спеціальності 5.14010301 «Туристичне обслуговування» склали комплексний державний екзамен. На іспити виносилися питання з дисциплін: «Технологія та організація туристичної діяльності», «Географія туризму», «Основи менеджменту», «Охорона праці в галузі».

30 січня студенти групи ТК-41 спеціальності 5.05170108 «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів» склали комплексний державний екзамен. На іспити виносились питання з дисциплін: «Технологія галузі»: «Технологія зберігання плодів і овочів», «Технологія переробки плодів і овочів», «Технохімічний контроль», «Охорона праці в галузі», «Організація, планування та управління», «Технологічне обладнання галузі», «Економіка підприємства».

Викладачі спецдисциплін оцінили знання студентів, які продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки та вміння використовувати знання на практиці.

Вітаємо випускників! Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та реалізувати себе у професійній діяльності!