Концертний подарунок жінкам підприємств міста

Напередодні  жіночого свята 8 березня студенти коледжу відвідали свою базу практики  ПАТ «Бердянський хлібокомбінат» з концертною програмою,  на якій привітали кращу половину  колективу зі святом весни.  З вітальним словом виступив генеральний директор хлібокомбінату Ігнашов Дмитро Ігорович.  Адміністрація       коледжу та студенти  висловили подяку  провідним фахівцям, які  є керівниками практики, а саме: завідувачу виробництвом Харчевій Оксані Валентинівні, завідувачу лабораторією Зюзіній Ларисі Валентинівні та головному інженеру Ткачуку Віталію Вікторовичу, які завжди надавали  професійну допомогу студентам.  Концертні номери були присвячені також начальникам змін: Корогод Світлані Геннадіївні, Казанцевій Аллі Анатоліївні, Колімбет Олені Євгенівні,Микуліній Світлані Михайлівні, які проявляли материнську турботу про практикантів.

Також студенти привітали  жінок колективу  Бердянського управління Державної казначейської служби України Запорізької області, який є і базою практики  для студентів, і підприємством для стажування викладачів коледжу. Спочатку свій колектив привітала начальник управління Мікула Світлана Андріївна. Вітання від студентів приймали провідні спеціалісти: заступник начальника управління Онисько Тетяна Василівна, начальник відділу видатків Попова Ольга Вікторівна, завідуюча сектором бюджетних надходжень Топіліна Алла Іванівна та усі жінки колективу.

Яскрава концертна програма  подарувала  гарний святковий настрій! У свою чергу жінки підприємств подякували  студентам та художнім керівникам Люцканову Віталію Володимировичу та Барановій Поліні Валеріївні за цей чудовий подарунок!!!!!!!!!

Слова вдячності керівники підприємств висловили директору коледжу Шишкіній Галині Валентинівні за організацію та надану можливість проведення святкових концертів.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/804?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.