Конференція на тему: «Роль жінки у сучасному суспільстві».

13 квітня у Бердянському музеї імені Бродського відбулася конференція на тему: «Роль жінки у сучасному суспільстві». Ініціатором цього заходу виступив відділ сім’ї, молоді та спорту Бердянського міськвиконкому. Організатори акцентували увагу на тому, що сучасна жінка може бути не тільки охоронницею домашнього вогнища, але й успішною, всебічно розвиненою особистістю. На конференцію були запрошені студентки коледжів та інститутів міста. Від нашого навчального закладу брали участь: Берегой Уляна, Плиска Діана (ТО-11), Ралько Альона, Григорян Христина (Ф-21) та Морозова Альона (ТВ-11). Готувала студенток Запорожець Н.М.

На конференції розглядалися такі теми:

-Криза сучасних жінок

-Жінка – керівник: плюси і мінуси.

-Благодійність як жіночий початок.

-Як сумістити родину і професію та стати успішною.

-Дискримінація жінок на Україні.

-Соціальна активність: бути чи не бути.

-Встигнути головне: основи тайм-менеджменту.

У якості наставниць виступили представниці різних професій – від спортсменок до бізнес-вумен. Допомогу нашим дівчаткам  надавала директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Батулинська Тетяна Григорівна

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/SJuFPF?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.