Конференція за підсумками виробничої практики студентів ІV курсу спеціальності “Виробництво і переробка продукції рослинництва”

20 жовтня 2015 р. в коледжі відбулася теоретична конференція за підсумками технологічної практики студентів ІV курсу економічного відділення спеціальності “Виробництво і переробка продукції рослинництва”. На конференції були присутні студенти ІІІ курсу групи АП – 31 разом з класним керівником Дем`яненко О.І., викладачі-керівники та класний керівник гр. АП-41 Котляр С.В.

Студенти-практиканти підготували цікаві виступи-презентації щодо характеристик баз практики. Виступаючі студенти гр. АП-41 Семенюченко Віктор, Мазур Віктор, Горай Андрій, Дубудєлова Анастасія, Топов Вячеслав розповіли детальну інформацію про сільськогосподарські підприємства та агрофірми, де вони проходили практику, які види робіт вони проводили, в яких технологічних процесах приймали участь. Підтвердженням їх слів були фото та відео-звіти. Цікавими моментами були зйомки з геліокоптера, який проводив обробку полів проти шкідників, були фото сільськогосподарської техніки, яка працює в полі та види захворювань овочів під час збирання  врожаю.

Щодо вимог до звітної документації та про сучасні вимоги роботодавців до знань та практичних вмінь випускників-агрономів виступ мала Коваленко В.Г. – голова циклової комісії агрономічних дисциплін, яка наголосила на важливості якісного проходження практики.

Так як, є в нашій Україні передові с/г підприємства, які мають сучасні технології та готові навчати тих, хто дійсно бажає працювати на своїй землі. Вікторія Геннадіївна розповіла про свої враження від відвідування таких передових підприємств як Німецький аграрний центр в Черкаській обл., АТЗТ  “Агросоюз” в Дніпропетровській обл. та агрофірма “Білозерський” в Херсонській обл.

Конференція пройшла в активному обговоренні і студенти ІІІ курсу отримали відповіді на всі свої питання щодо організації та проведення виробничої практики.

Error 404 (Not Found)!!1

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/4102?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.