Краєзнавча екскурсія на о. Хортиця

31 травня 2017  у рамках навчальної краєзнавчої практики студенти  спеціальності «Туризм»  разом з викладачами спецдисциплін Ірзою Л.В. та Лифарь О.А. відвідали о. Хортиця у м. Запоріжжя.  Також безкоштовною екскурсією були нагороджені студенти, які брали участь у конкурсі  «Студент року-2017».

На острові екскурсанти пройшли  «Тарасовою стежиною». Мальовнича пішохідна стежка в північній околиці Хортиці – шлях, яким у 1843 році прогулювався Тарас Шевченко. Стежка починається біля підніжжя високого пагорбу недалеко від музею, і проходить вздовж узбережжя Хортиці, повертаючи на захід. Тут, у північній околиці острову Хортиця, зі скелястої височини відкривається вид на Дніпро, що розділяється островом на два річища, на залишки порогів у вигляді скель посередині русла, і на ДніпроГЕС. Вздовж маршруту в мальовничих місцях дороги встановлені лавки, на яких можна відпочити, милуючись мальовничими панорамами Дніпра.

Також наші студенти поринули у світ унікальної, самобутньої культури запорозьких козаків, і стали свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці. Познайомились з побутом та звичаями, ремеслами козаків, покуштували справжній козацький обід (борщ, куліш, квас). Наприкінці всі екскурсанти   мали змогу прогулятися  містом Запоріжжя.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6426617866050169313?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.