Кращий за професією

23 травня 2018 року у читальній залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся конкурс «Кращий за професією», який мав на меті визначити хто зі старших студентів-технологів найкраще володіє теоретичними та практичними навичками. Конкурсанти розподілилися на дві команди: «Вищий сорт» (студенти спеціальності «Харчові технології. Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів») та «Перлина степу» (студенти спеціальності «Харчові технології. Бродильне виробництво і виноробство»).

Ведучі конкурсу — викладачі циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін - Попова О.І., Григор’єва Л.В., Нестерова Ю.В., підготували такі конкурси: «Вітання», «Вірю-не вірю», «Аукціон», «Знайди помилку», «Поєднай», «Конкурс капітанів», «Професійний тест на увагу», «Творчий конкурс (додаткові завдання для гостей)», під час яких студенти продемонстрували високий рівень засвоєних знань.

Команди оцінювало компетентне журі у складі Єлізарової З.І. (завідувача механіко-технологічним відділенням), Бовбаса О.Ю. (методиста коледжу), Асєєвої І.О. (викладача математики) та Бадло Н. (голови студентського самоврядування коледжу). У підсумку двобою перемогу здобула команда студентів-виноробів «Перлина степу».

Веселий настрій під час конкурсу створювали танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс» на чолі з художніми керівниками Вержиковською Т.А. та Люцкановим В.В.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика