Кращий за професією

23 травня 2018 року у читальній залі ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” відбувся конкурс “Кращий за професією”, який мав на меті визначити хто зі старших студентів-технологів найкраще володіє теоретичними та практичними навичками. Конкурсанти розподілилися на дві команди: “Вищий сорт” (студенти спеціальності “Харчові технології. Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів”) та “Перлина степу” (студенти спеціальності “Харчові технології. Бродильне виробництво і виноробство”).

Ведучі конкурсу – викладачі циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін – Попова О.І., Григор’єва Л.В., Нестерова Ю.В., підготували такі конкурси: “Вітання”, “Вірю-не вірю”, “Аукціон”, “Знайди помилку”, “Поєднай”, “Конкурс капітанів”, “Професійний тест на увагу”, “Творчий конкурс (додаткові завдання для гостей)”, під час яких студенти продемонстрували високий рівень засвоєних знань.

Команди оцінювало компетентне журі у складі Єлізарової З.І. (завідувача механіко-технологічним відділенням), Бовбаса О.Ю. (методиста коледжу), Асєєвої І.О. (викладача математики) та Бадло Н. (голови студентського самоврядування коледжу). У підсумку двобою перемогу здобула команда студентів-виноробів “Перлина степу”.

Веселий настрій під час конкурсу створювали танцювальний колектив коледжу “Мегаполіс” на чолі з художніми керівниками Вержиковською Т.А. та Люцкановим В.В.