Куратор навчальної групи 2018

Яким має бути сучасний куратор навчальної групи?

На це питання дали відповідь куратори навчальних груп – учасники творчого конкурсу «Куратор навчальної групи 2018».

Адже, 05 квітня 2018 у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся відбірковий етап конкурсу, який показав нам, що куратор навчальної групи – це професійна особистість, що має надзвичайні творчі здібності, що вміє застосовувати індивідуальний підхід у вихованні студентів, володіє новими сучасними технологіями.

Учасники конкурсу – куратори навчальних груп: Лифарь О.А. (група Т-2), Бєлова А.О. (група ТВ-31), Торовець Є. О. (група А-1), Григор’єва Н.А. (група ТК-31), Левченко Н.В. (група ТВ-41) показали себе у кількох етапах змагань: самопрезентація; захист проекту, що реалізовує куратор зі студентами; вирішення педагогічних задач; літопис групи; журнал куратора (виховна робота в групі).

У дружній святковій атмосфері, за підтримки студентських груп роботу претенденток на титул «Куратор навчальної групи 2018» оцінювало компетентне журі у складі директора коледжу Шишкіної Г.В., методиста Бовбаса О.Ю., завідувача економічним відділенням Рибалко Є.В., практичного психолога Рибалко К.В., завідувача механіко-технологічним відділенням Єлізарової З.І., голови циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Лазутіної Ю.М., голови циклової комісії технічних дисциплін Ткачука В.В.

З привітальним словом виступила Шишкіна Г.В., яка високо оцінила виступи всіх кураторів навчальних груп, адже кожна показала плідні результати своєї творчої, креативної діяльності на кураторській ниві.

Приємним для всіх учасниць було нагородження грамотами та грошовими преміями. Особливо почесною є нагорода за перше місце, яке виборола Лифарь О.А., що відтепер очолює Методичне об’єднання класних керівників коледжу та представлятиме наш навчальний заклад на регіональному етапі конкурсу у вересні 2018 року.

Щиро вітаємо всіх кураторів, адже кожна з них здобула перемогу!

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика