Квест-гра «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!» (до Міжнародного дня рідної мови)

До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) викладачем комісії соціально-гуманітарних дисциплін Бєловою А.О. проведено виховний захід– квест-гру «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!» Захід мав на меті: мотивувати студентську молодь до вивчення рідної мови; прищеплювати прагнення здобуття рідномовних знань та пропагування їх у молодіжному середовищі;   виховувати почуття гордості за надбання нашого народу.

Учасниками квесту-гри стали команди студентів І-х курсів – групи ХТ-1 «Самчики» та Т-БФ-1 «Вподобайка». Студентів відвідала дівчина – «Українська мова», закута в кайдани суржику та русизмів. ЇЇ мали врятувати від гибелі учасники команд, відвідавши мовні країни: Фразеологію, Синтаксис, Лексикологію, Морфологію, Орфоепію, Орфографію, Граматику, Жести, Шоу та давши правильні відповіді на питання квесту-гри.

Змагання виявилось нелегким для обох команд-учасниць. Але компетентне журі у складі: голови методоб’єднання класних керівників Лифарь Олени Анатоліївни, викладача англійської та української мови Савчука Олексія Юрійовича та студентки-відмінниці групи Т-3 Грищук Ангеліни змогло достойно оцінити роботу юних знавців рідної мови. Як результат, грамоту за І місце отримала команда «Вподобайка» (гр.Т-БФ-1), а за ІІ місце – «Самчики» (гр. ХТ-1), а «Українська мова» була звільнена від кайданів і на повні груди, вільно дихаючи, звернулась до всіх зі словами: Хай лунає мова в світі,

Повна сили і тепла.

Не цурайтесь мови, діти,

Не замульте джерела!

Бо прийдете до криниці

Спрагу серця вгамувати,

Ми без мови – не вкраїнці,

Рідну мову треба знати!

Бо…

Українська – це модно! Українська – це круто!

Єдиній і рідній мові – бути!

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика