Майбутні винороби склали комплексний державний екзамен

30 січня 2018 року студенти групи ТВ-41 спеціальності 5.05170106 «Бродильне виробництво і виноробство» склали комплексний державний екзамен.

На іспит виносились питання з дисциплін: «Технологія галузі», «Технохімічний контроль галузі», «Основи охорони праці», «Організація, планування та управління виробництвом», «Технологічне обладнання галузі». Голова Державної екзаменаційної комісії — Загорко Надія Петрівна (в.о. завідувача кафедри обладнання переробних і харчових виробництв, к.т.н. доцент, ТДАТУ, м. Мелітополь), заступник голови — Єлізарова Зоя Іванівна (завідувач механіко-технологічним відділенням) і члени комісії —   Григор’єва Л.В., Нестерова Ю.В., Ткачук В.В., Дем’яненко О.І. (викладачі спецдисципдін) оцінили знання студентів, які продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки та вміння використовувати знання на практиці.

На «відмінно» склали іспит наступні студенти: Заболотна Наталя, Євсєєва Тетяна та Онім Ганна.

Вітаємо випускників!Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та реалізувати себе у професійній діяльності!