Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє

Ніжністю і теплом огортає душу кожної людини думка про матір, найріднішу у світі людину. Слово Мати – вічне і неповторне, як світ. Мати… Матуся… Ненька… З цим словом у нас асоціюється все добре, щире, людське. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, будемо завжди цілувати їй руки, які пестили нас у дитинстві.

Прекрасне свято, що відзначається в другу неділю травня – День матері – є ще одним приводом подякувати мамі за добре і чуйне серце, за постійну турботу, за недоспані ночі і за те, що вона завжди поруч і готова прийти на допомогу, зрозуміти і підтримати нас. Тому комісією загальноосвітніх дисциплін було підготовлено виховний захід «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє», аби ми не забували у щоденних турботах висловлювати любов, повагу і вдячність нашим матерям.

Із вступним словом виступила голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Попівща Надія Олександрівна, яка привітала усіх запрошених мам і бабусь зі святом.

Виховний захід видався емоційно забарвленим: Азаренкова Світлана та Єлізаров Дмитро спільно з Вихрицьким Владиславом виконали пісню «У мамы» під акомпанемент гітари, Жила Марія заспівала «Мамина сорочка», Віталій Люцканов — усім відомі «Чорнобривці», а Прокудін Данило — авторську пісню про маму. Ліричні поезії зачитували Андющенко Діана (авторський вірш студента коледжу Вольхина Данила), Бесчастна Ганна, Ковтунова Валентина, чуйною була «Молитва про маму» у виконанні Котляр Єлизавети. Ведучими свята були Бадло Наталія та Піпенко Артем, а щирими українськими танцями порадував хореографічний колектив коледжу «Мегаполіс».

По заверешенні заходу зі словами вдячності виступила директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна, яка побажала всім присутнім пронести через все життя любов та повагу до своїх близьких і рідних та якомога більше приділяти їм  свого часу.