Мир на землі — хліб на столі

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Цей день вперше було засновано Генеральною Асамблеєю у 1981 році, як день глобального припинення вогню та не насилля. Генеральна Асамблея, закликала людей усього світу у День Миру скористатися нагодою та посприяти винесенню мирних рішень у конфліктах, а також утримуватися від ворожості протягом дня.

З нагоди свята Дня миру практичний психолог коледжу Рибалко К.В. провела тренінг «Голуб миру» для студентів груп А-1, БФ-1, ХТВ-1, Т-1. Метою заняття було дізнатися про історію свята Дня миру,  дослідити діяльність Посланців миру та Послів доброї волі, отримати інформацію про те, як залучитися до підримки ідеї миру у світі, формувати толерантність, активну громадянську позицію,  повагу до різних народів та національностей.

Під час тренінгу студенти робили власних Голубів миру, приміряли на себе роль Послів доброї волі, досліджували головні причин світових воєн, а наприкінці тренінгу продумували організацію власної мирної акції. А вже по закінченню заняття, бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. та Романець Д.В. була проведена акція «Парад мильних бульбашок», метою якої було вивільнення негативної енергії та заряджання позитивним настроєм.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6468549598890805953?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.