Міжрегіональний семінар-практикум з теми «Здоров’язбережувальні технології в освітньому процесі позашкільних еколого-натуралістичних закладів»


Наприкінці червня на базі нашого коледжу був проведений міжрегіональний семінар-практикум з теми «Здоров’язбережувальні технології в освітньому процесі позашкільних еколого-натуралістичних закладів»
 Учасниками заходу були представники Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, директори районних еколого-натуралістичних позашкільних закладів (Добропільський ЕНЦУМ, Донський ЕНЦ, Великоновосілківська райСЮН, Красноармійська райСЮН, Мар’їнська райСЮН) Донецької області, представники Бердянської станції юних натуралістів і Бердянського міського відділу освіти,а також викладачі ВСП «Бердянського коледжу ТДАТУ».

Мета цього проекту-обмін досвідом щодо впровадження в навчально-виховну роботу оздоровчого компоненту.

Модератором проекту виступила Шаповалова Т.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології, екології та БЖД Бердянського державного педагогічного університету, яка надала методичні рекомендації  з цього напряму роботи.

В роботі семінару активну участь взяла викладач нашого коледжу Охріменко Т.В., яка виступила з презентацією  на тему :«Декоративне садівництво та професійна підготовка майбутніх спеціалістів».

Для учасників і гостей заходу  була проведена екскурсія по території коледжу, під час якої продемонстровані елементи ландшафтного дизайну, різноманіття дерев.

Особливе враження у  гостей залишилось  від квітного оформлення території. Саме така територія є прикладом  естетичного і екологічного виховання студентів.

Наприкінці семінару були підготовлені екскурсійні програми по м. Бердянську, до меморіального будинку-музею П.П.Шмідта, художнього музею ім. І. Бродського та ін.

D D D