Мовно-літературний конкурс творів «Тобі вклоняємось низько, Тарасе!»

Шевченко – це той,

хто живе в кожному з нас.

Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…

Олесь Гончар

Минають роки та століття, відходять у небуття покоління та генії не вмирають. Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі та неймовірного таланту, що здобула світову славу.

06 березня 2019 р. у ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» викладачами-філологами Котляр С.В. та Запорожець Н.М. був проведений Мовно-літературний конкурс творів «Тобі вклоняємось низько, Тарасе!» з нагоди святкування 205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника, прозаїка, етнографа, мислителя.

У заході взяли участь студенти коледжу. Ведучі розповіли про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря. Студенти групи А-1 і А-2 підготували стіннівку та продекламували уривки з поетичних творів Т.Г. Шевченка. Натхненні творами Кобзаря, студенти почали створювати власні висловлювання, поезії.

З Днем народження Тараса Григоровича Шевченка, любі друзі!

Так, Він – Геній. Прометей. Кобзар.