На екскурсію до Державної казначейської служби

У рамках дуального навчання, 6 листопада 2018 року викладачі комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування Шатохіна В.І. та Кузь О.Г. разом зі студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Бердянське управління Державної казначейської служби України в Запорізькій області.

Заступник начальника управління Онисько Тетяна Василівна провела цікаву екскурсію відділами, розповіла про специфіку роботи та новітні технології, які запроваджуються для полегшення роботи з клієнтами — бюджетними організаціями, установами тощо.

Адміністрація ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» висловлює подяку начальнику управління Микулі Світлані Андріївні за сприяння у підготовці майбутніх фахівців.