Науково-практична конференція «Науковий діалог: актуальні питання теорії і практики з фінансів».

28 лютого 2017 року в ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулася науково-практична конференція «Науковий діалог: актуальні питання теорії і практики з фінансів». У конференції прийняли участь викладачі коледжу Ніколаєва І.В., Кузь О.Г., Шатохіна В.І., студенти групи Ф-31 спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит».

Мета конференції:

• Активізувати роботу студентів в позаурочний час;
  • Узагальнити та систематизувати здобуті знання, уміння та навички студентів;
  • Розвиток науки, а через неї й прийняття, поширення економічних знань.

На конференції обговорювались важливі питання, які стосуються сучасної фінансової системи України, а саме:

•  Сучасний стан Пенсійної системи України;
  • Стійкість державних фінансів;
  • Шляхи удосконалення системи ризик-менеджменту в банках України;
  • Місцеві бюджети, їх доходи і видатки;
  • Економічне призначення майнового страхування;
  • Адміністрування податків в Україні;
  • Вплив фінансів на економіку країни;
  • Особливості формування доходів Державного бюджету України;
  • Кризовий стан підприємства та його ознаки.

Проведення таких конференцій сприяє формуванню світогляду майбутніх спеціалістів з фінансів.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6392852589316682001?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.