Науково-практична конференція «Сучасна оцінка аварії на Чорнобильській АЕС»

28.04.2015 р. на базі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулась науково-практична конференція серед студентів навчального закладу з теми: «Сучасна оцінка аварії на Чорнобильській АЕС».

Мета конференції:

1. Сучасне надання оцінки техногенній аварії на Чорнобильській АЕС.
  2. Встановлення причин катастрофи.
  3. Дослідження масштабів аварії.
  4. Визначення впливу радіації на організм людини.
  5. Узагальнення та поглиблення знань дисципліни «Безпека життєдіяльності».
  6. Виховання громадської свідомості підлітків.
  7. Спонукання молоді до участі у загальноміських тематичних заходів.

Запрошені фахівці:

-         Коваленко Тетяна Федорівна – голова Бердянської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», учасник ліквідації аварії.

-         Лаєр Юрій Олександрович – заступник голови Бердянської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», учасник ліквідації.

-         Скрипкар Олег Володимирович – заступник начальника інженерно-технічного відділу Бердянського прикордонного загону, нагороджений медаллю учасника АТО.

Під час зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії студенти прониклися спогадами очима свідків. А практичні поради фахівця по застосуванню засобів індивідуального захисту від радіаційної небезпеки надали заходу інтерактивності та особливої атмосфери.

Організатор конференції, викладач навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» — Дем`яненко О.І., висловлює подяку всім учасникам науково-практичної конференції.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/pcPRfC?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.