Науково-практична конференція «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі…»

29 травня 2019 року в читальній залі ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулася науково-практична конференція «Вишиванка – символ Батьківщини,  дзеркало народної душі…».

Цей захід підготували та провели викладачі комісії загальноосвітніх дисциплін та студенти перших курсів.

Мета проведення конференції — полинути в прекрасний світ народної вишивки, щоб дізнатися більше про українські традиції, обряди, культуру та історію. Бо вишиванка – один з найголовніших символів національної ідентичності українців. Вишиванка – не просто одяг, це щось дуже особисте, рідне, святе.  Те, що зберігає наше коріння, індивідуальність та розуміння себе.

Студенти підготували цікаві та змістовні доклади про історію створення  вишивки, незвичні орнаменти і повір’я, значення кольорів та символіку малюнку, техніки вишивання, а також  регіональні особливості вишивки.

А наприкінці заходу, під керівництвом викладача Котляр С.В., усі бажаючі змогли спробувати власноручно доторкнутися до цього виду українського народного мистецтва – вишивання.