Навчально-розважальна квест-гра з працевлаштування у рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Крок у майбутнє»

24 травня 2016 року на Приморській площі відбулася навчально-розважальна квест-гра з працевлаштування у рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Крок у майбутнє». Організаторами є відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації КУ «Запорізький обласний центр молоді».
Метою заходу було сформувати навички ефективності працевлаштування та професійної готовності студентів-випускників, налагодження взаємодії між обласними молодіжними центрами праці щодо вирішення питань працевлаштування молоді на обласному рівні, створення умов для реалізації творчого та інтелектуального потенціалу молоді.
Від ВСП «БК ТДАТУ» брали участь студенти: Ралько Альона (Ф-21), Мальцев Станіслав та Терлецький Денис (М-21), Будник Владислав (М-11) та Мостова Альона (ТК-21). Здійснював допомогу викладач іноземної мови Бицько Дмитро Валерійович.
Сама гра була розбита на 8 секцій. Біля кожної секції стояли по 2 координатори із Запоріжжя.
• 1 секція: анкета на виявлення професійної спрямованості молоді.
• 2 секція: плюси та мінуси резюме.
• 3 секція: що потрібен робити робітник, коли перший день з’явився на роботу.
• 4 секція: нестандартні відповіді. Учасникам задавались по 10 запитань на виявлення креативності майбутнього робітника.
• 5 секція: відповіді на питання, які потребують тільки відповідей «так» або «ні».
• 6 секція: Google на допомогу. Задавалися дуже серйозні запитання стосовно Трудового права.
• 7 секція: робота style. Роздавалися фотографії, на яких були зображені люди у певному одязі. Під карткою зазначалася професія. Питання: «Чи може такий дресс-код відповідати цій професії?»
• 8 секція: учасникам гри пропонували обрати професію. Потім ставили проблемне запитання: ви летите на повітряній кулі і раптом вона почала втрачати висоту. Для того, щоб врятуватися, необхідно скинути баласт. Кого б ви викинули і чому?
Студенти обрали такі професії: Станіслав – машиніст тепловозу, Альона Ралько – айтішник, Влад – танцюрист, Дмитро Валерійович – викладач, Денис – шофер, Альона Мостова – технолог. За умовами було «викинуто» з повітряної кулі Ралько Альону, так як у даній ситуації ця професія виявилась недоцільною.
За загальною кількістю балів команда нашого коледжу набрала 41 бал, посіла ІІ призове місце й була нагороджена грамотами за участь.
Ми щиро вітаємо учасників розважальної гри й бажаємо їм знайти своє покликання у тих професіях, котрі вони собі обрали!!!!!!!!!!!!!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6288858550405166609?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.