Навчаючись самі, викладачі навчають студентів

29 березня 2017 року на базі нашого коледжу фахівцями Головного галузевого науково-навчально-методичного центру з питань охорони праці Таврійського державного агротехнологічного університету було проведене планове спеціальне навчання з питань охорони праці для робітників сільськогосподарських підприємств Бердянського району, які виконують роботи, пов’язані зі зберіганням, транспортуванням, застосуванням і торгівлею агрохімікатами, пестицидами.

Навчання розпочалося зі вступного слова керівника Центру к.т.н., доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ТДАТУ Петрова Віктора Володимировича.

Старший викладач кафедри рослинництва ТДАТУ Журавльова Ольга Василівна ознайомила слухачів з основними положеннями Законів України «Про захист рослин» та «Про пестициди і агрохімікати», а також вимогами Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

К.т.н., старший викладач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності ТДАТУ Зоря Михайло Віталійович у своєму виступі акцентував особливу увагу на правильній організації робіт з використанням засобів захисту рослин з боку агрономічних служб сільськогосподарських підприємств, а також ознайомив безпосередніх виконавців робіт з основними вимогами безпеки праці при використанні агрохімікатів.

На семінарі були присутні викладачі спецдисциплін нашого коледжу, які ознайомились з новими вимогами та засобами безпеки щодо робіт, пов’язаних зі збереженням і застосуванням агрохімікатів, пестецидів.

Навчання закінчилося перевіркою знань, яка показала досить високий рівень знань слухачів.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6403529384393429441?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.