«Пам’ять з полиновим присмаком болю»

У коледжі відбулась виховна година-реквієм до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Пам’ять з полиновим присмаком болю»

Мета:формувати у молоді патріотичні почуття гордості за старше покоління, повагу до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи; навчати співпереживати;виховувати любов до рідної землі.

У виховному заході узяли участь студенти І-ІІ курсів.

Серед запрошених гостей були:

Лаєр Юрій Олександрович — заступник голови Бердянської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», учасник ліквідації аварії;

Скрипкар Олег Володимирович — заступник начальника інженерно-технічного відділу Бердянського прикордонного загону, нагороджений медаллю  учасника АТО;

Попова Г.В.- військовослужбовець Бердянського прикордонного загону.

Чорнобиль — стародавнє містечко серед  лісів і ланів біля повноводої  Прип’яті-ріки, що отримало свою назву ще в глибині віків. Чорнобиль – це полин-трава з гірким присмаком. Тепер вже  з вічним присмаком болю….

Спогади Юрія Олександровича викликали емоційне співпереживання усіх присутніх. Дуже цікаві були його коментарі до ікони «Чорнобильський Спас» — пам’ять про трагедію, пошана до подвигу, заклик до покаяння.

Студент ІV курсу Савранський Платон підготував відео-презентацію «Чорнобильська трагедія», яку супроводжував власними коментарями.

Щирими оплесками нагородили присутні авторський вірш студента ІІ курсу Мальцева Станіслава.

Жвавий інтерес викликали виступи представників Бердянського прикордонного загону, які розповіли про сучасні методи визначення радіації, продемонстрували прилади та захисні комплекти для органів дихання і шкіри.

До цього виховного заходу бібліотекарі коледжу підготували тематичну виставку «Біль Чорнобиля з роками не зникає».

Студенти висловили щиру подяку і пошану запрошеним гостям.

Чорнобильська катастрофа – це іспит, даний Господом, щоб застерегти людство від страшніших помилок. Чорнобильці – рятувальники заслужили найвищу нагороду, яка можлива на землі.

Організатором цього заходу був Зубов Юрій Васильович, викладач навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/YwJckI?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.