Пізнавальний захід «Ми – європейці!»

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2018-2019 н.р. бібліотекарями коледжу  Дривецькою Я.А. та Барлет В.І. був проведений пізнавальний  захід «Ми – європейці!» та сформована виставка до свята Дня Європи.

На заході була проведена слайд-презентація, яка розкриває різні аспекти Європейського Союзу. Ці слайди корисні інструменти для організації заходів в Пунктах європейської інформації. Вони дають чіткі пояснення того, що таке Європейський Союз, які його цілі і як він працює. Студенти мали можливість віртуально відвідати столиці європейських країн.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. У нашій країні день Європи святкується вже впродовж 16-ти років.

День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав. Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни. Багато таких акцій орієнтовані на дітей та молодь, адже саме молоді у майбутньому вирішувати – варто чи ні вступати Україні до цього союзу та жити за його правилами.