Поїздка до Львова і Києва в рамках краєзнавчої практики

Студенти ІІ курсу груп Т-2 та ХТК-2 разом із викладачами Лифарь О.А., Поповою О.І., Коваленко В.Г., Ірзою Л.В., Савчуком О.Ю. під час краєзнавчої практики з 05 по 09 червня 2019 року побували у м. Львові та м. Києві.

Цікавою була екскурсія центром міста та знайомство з історичними пам’ятками міста Лева. Відвідали Личаківське кладовище, Шевченківській гай, побували в підземеллі єзуїтів, у Вірменській церкві та церкві Петра і Павла. Гарні враження отримали від музею зброї, дому Опери, відвідали Ратушу та площу Ринок.

У Києві провели пішохідну екскурсію центром до Андріївського узвозу, відвідали Володимирський собор та новий підвісний міст, побували на Майдані Незалежності та ознайомились з історією давнього Києва.

Студенти отримали гарні враження від двох таких славетних міст, як Львів і Київ.