Профорієнтаційна інтерактивна гра «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»»

Запорукою успіху сучасного закладу освіти є проведення якісної роботи щодо професійної самовизначеності учнів – майбутніх абітурієнтів.
Кожен учень школи рано чи пізно стикається із проблемою вибору професії. «Ким я хочу стати в майбутньому?» -таке питання неодноразово постає перед молодими людьми. Їх смаки і вподобання змінюються з часом. Щоб уникнути помилок і не розчаруватися у виборі професії, необхідно зрозуміти, які галузі є для них цікавими, близькими, до чого є потяг та хист.
Нові суспільні умови вимагають нових форм залучення молоді до профорієнтаційних заходів. Тому ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» працює над удосконаленням та урізноманітненням таких заходів.
Викладачі коледжу продовжують застосувати нові форми проведення профорієнтаційної роботи та замість традиційних Днів відкритих дверей провели 25 березня 2019 року для учнів Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів профорієнтаційну інтерактивну гру «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»».
Метою заходу є: сформувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до професій коледжу; сприяти формуванню особистісних якостей учнів.
На згадку про зустріч учні отримали сувенірні подарунки.