Профорієнтаційна інтерактивна гра «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»»

05 грудня 2019 року ВСП «Бердянський коледж Таврійського агротехнологічного університету»  радо зустрів учнів Бердянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №8.

Мета заходу: сформувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до професій коледжу; сприяти формуванню особистісних якостей учнів.

На згадку про зустріч учні отримали солодкі подарунки.

View this post on Instagram

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху. 05 грудня 2019 року ВСП «Бердянський коледж Таврійського агротехнологічного університету» радо зустрів учнів Бердянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №8. Викладачі коледжу провели для майбутніх абітурієнтів профорієнтаційну інтерактивну гру «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»». Усі новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on