Профорієнтаційна інтерактивна гра «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»»

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.

Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху.

05 грудня 2019 року ВСП «Бердянський коледж Таврійського агротехнологічного університету»  радо зустрів учнів Бердянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №8.

Викладачі коледжу провели для майбутніх абітурієнтів профорієнтаційну інтерактивну гру «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»».

Мета заходу: сформувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до професій коледжу; сприяти формуванню особистісних якостей учнів.

На згадку про зустріч учні отримали солодкі подарунки.