Профорієнтаційна поїздка до Таврійського державного агротехнологічного університету

2 квітня 2019 року студенти випускних груп М-41, АПА-41 та БФ-3 ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» разом із завідувачем механіко-технологічного відділення Єлізаровою З.І. і викладачами коледжу Торовець Є.О. та Савчуком О.Ю. відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет з метою профорієнтації та знайомства з кафедрами та факультетами університету.
Студентів коледжу гостинно зустрів проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент Ломейко О.П., який розповів про славетну історію університету і його видатних випускників, надав вичерпну інформацію про факультети університету та провів цікаву екскурсію для майбутніх студентів ТДАТУ.
Декани факультетів ІКТ, АТЕ та факультету економіки та бізнесу разом із провідними викладачами провели студентів затишними аудиторіями та навчальними лабораторіями із сучасним обладнанням. Увага студентів була акцентована на перевагах здобуття вищої освіти в ТДАТУ і перспективності та конкурентоспроможності обраних спеціальностей на ринку праці.
Студенти і викладачі коледжу вдячні керівництву Таврійського державного агротехнологічного університету за теплий прийом та можливість познайомитися з флагманом української аграрної освіти.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика