Пройшлися “маршрутом безпеки” аби дізнатися більше щодо протидії торгівлі людьми

06 грудня 2018 року в стінах Бердянського Художнього Музею ім. І.Бродського пройшов тренінг “День захисту прав людини” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” для студентів нашого міста, який організував відділ сім’ї, молоді та спорту Бердянської міської ради спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) Агенства ООН з питань міграції, ГО “Жінка майбутнього”, а також Першим Антикафе Бердянська “Час є!”.

У цьому заході взяв активну участь і ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ”, зокрема, студенти групи А-1 та бібліотекар коледжу Романець Д.В.  Тренінг був присвячений темі протидії торгівлі людьми. Студенти мали пройти 6 цікавих інтерактивних станцій та долучитися до обговорення актуальних проблем цієї тематики, крім того, був і творчий конкурс, завданням якого було написання листа-підтримки жертві насилля.

Безумовно, складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу, тож проведення широкомасштабних інформаційних кампаній з питань протидії торгівлі людьми допоможе запобігти розвитку даної проблеми.