Робота НПЦ


Навчально-практичний центр створено з метою забезпечення практичної підготовки студентів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України, а також підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців аграрного сектору економіки.

Навчально-практичний центр ВСП «Бердянського коледжу ТДАТУ» створено згідно наказу Міністерства агропромислового комплексу України  розпочав свою роботу у 2008 р.

Навчально-практичний центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України „Про освіту ” і нормативними актами та документами з практичної підготовки. Загальне методичне керівництво навчально-практичного центру здійснює навчально-практичний центр по підготовці молодших спеціалістів Міністерства аграрної політики України та методична комісія з практичної підготовки.

Завдання навчально – практичного центру:

o       Проведення навчальних практик із дисциплін спеціального циклу та окремих елементів виробничих технологічних і професійних практик.

o       Пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу і їх впровадження у виробництво.

o       Здійснення обміну досвідом роботи і науково – технічною інформацією за напрямами своєї діяльності.

o       Налагодження співпраці з заводами-виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання , обласною і районними, державними адміністраціями, суб’єктами сільськогосподарського виробництва та об’єднаннями (асоціаціями) фермерів.                  Вивчення, узагальнення і впровадження світового досвіду з практичної підготовки та перепідготовки фахівців у сфері зеленого туризму. Згідно графіка проведення практичних занять наш центр здійснює практичне навчання за напрямками:

• Сільський і зелений туризм;

• Екологія;

• Здоровий спосіб життя;

• Туристичне краєзнавство.

Проходження практик у НПЦ ВСП «Бердянського коледжу ТДАТУ» здійснюється у відповідності до розроблених робочих навчальних програм проходження практики студентів, підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів, та інших слухачів.     Коледж має матеріальну базу, що відповідає навчальним планам для підготовки молодших спеціалістів. Враховуючи особливість географічного розташування та стан матеріально-технічної бази, навчально-практичний центр розв’язує питання проходження навчально-виробничих практик студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та учнями професійно-технічних навчальних закладів. При навчально-практичному центрі функціонує інформаційно-консультативний пункт. Відповідно до вимог складені розклади проведення занять, а також ведуться журнали їх обліку.

Запрошуємо Вас пройти практику в нашому НПЦ та відпочити на Приазов’ї – південній перлині України, всесвітньовідомій своїми курортами та приємними враженнями


Наша адреса: 71108 Запорізька обл..

м. Бердянськ

пр-т. Cхідний, 23

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *