Шановні першокурсники, що потрібно для того, щоб краще вчитися!

Кожна людина навчається протягом всього свого життя. Тепер такий час що від цього нікуди не подінешся. Здатність неймовірно добре навчатись — це те що дозволило людському виду створити цивілізацію, та заволодіти планетою.

Ви зробили свій перший крок в доросле життя обравши майбутню професію та вступивши до нашого навчального закладу. Але багато хто з вас зіштовхнувся з проблемами: вам важко дається навчання відмінне від шкільного, декому з вас було складно вчитись у школі і в новому закладі ви хотіли спробувати свої сили заново, у когось не складались стосунки з одноклассниками та одногрупниками, що призводило до погіршення результатів навчання, і, врешті-решт, опанування дистанційною формою навчання,  тому хочу дати вам декілька порад.

Знайти мету і сенс добре вчитися — найважливіше для початку, необхідно визначитися, навіщо тобі потрібно краще вчитися. Тобі потрібна мета, яка буде важлива саме для тебе: вступити далі до вищого навчального закладу, стати кращим в групі, привернути чиюсь увагу, отримати похвалу і схвалення батьків, зробити так, щоб тебе поважали вчителі, отримати стипендію, метою може стати просто спілкування з одногрупниками під час навчання.

Розпиши конкретні завдання — що потрібно зробити щоб краще вчитися, розділи цю глобальну мету на маленькі: зробити 4 домашніх завдання з математики, написати на 7-12 контрольну з літератури, навчитися рахувати інтегральні рівняння і так далі. Чим менше і конкретніше завдання, тим простіше їх виконати і тим простіше тобі самому зрозуміти, як краще вчитися і що для цього зробити.

Відвідуй всі заняття, ваші прогули свідчать про ваше  байдуже ставлення до навчання, навіть якщо пропускаєш уроки з поважної причини, запитай в одногрупників що було на заняттіц, у викладача, що можна почитати з цієї теми і пройди пропущений матеріал самостійно.

Не відволікатися під час занять — відволікаючись, ти пропускаєш  важливий матеріал і коментарі до нього. Найчастіше ви відволікаєтесь на мобільні телефони, тому ховайте їх на занятті.

Задавай питання — якщо тобі щось незрозуміло, спробуй пом’якшити питання, зроби його уточнюючим, запитай про щось конкретне.

Виконуй завдання — не списуй їх у інших . Домашні завдання задають не просто так, їх завдання — закріпити твої знання, так що краще всього якщо ти будеш виконувати завдання саме в той день, коли його задали.

Структуруйте свій час — якщо за день після занятть тобі потрібно встигнути, в спортивну секцію, на гурток, зробити домашню роботу і зустрітися з друзями, роби домашню роботу першочергово, кількість справ, які зробити ще належить підгонитиме, і ти будеш працювати швидше. А знання, скільки у тебе справ, не дозволить відкласти і лінуватися.

Ці поради як краще вчитися  допоможуть тобі в тому випадку, якщо ти сам цього захочеш. Успіху!