Сторінка директора

Щорічно наш навчальний заклад відкриває двері для здібної молоді, яка згодом стане фахівцями-професіоналами для харчової галузі та агропромислового виробництва України.

Наш педколектив – це  висококваліфіковані викладачі-ентузіасти своєї справи, яскраві особистості, які зберігають і примножують традиції і дух творчого колективу.
Гордістю будь-якого навчального закладу є випускники. Серед них керівники і головні спеціалісти багатьох відомих підприємств. Завдяки високим вимогам і високій якості навчання коледж користується гарною репутацією на ринку освіти.

Коледж – це перший етап на шляху оволодіння професійною майстерністю і для студентів тут створені всі необхідні умови: достатня матеріально-технічна база, яка включає два навчальних корпуси, дві спортивні зали, бібліотеку, читальна зала, два комп’ютерні класи з виходом в Internet, дві актові зали, оновлений педкабінет, кабінет дипломного проектування. Коледж має власний гуртожиток на 440 місць, де студенти мають можливість проживати у 2-х або 3-х містних зручних кімнатах.

Для вирішення проблем в області екологічної підготовки і виховання, сприянню розвитку сільського зеленого туризму в коледжі створений Навчально-практичний центр, метою якого є популяризація сільського зеленого туризму, встановлення партнерських відносин та проведення практик для студентів аграрних ВУЗів України.
Студенти коледжу є постійними учасниками конкурсу «Кращий студент року», КВК, конкурсу художньої самодіяльності «Софіївські зорі»,  студенти приймають участь у спортивних змаганнях та займаються у хореографічному та вокальному гуртках.

При гарному навчанні та активній громадській роботі студенти коледжу мають можливість отримувати іменні стипендії та різні винагороди.

Вивчаючи вимоги сучасного ринку праці, коледж постійно розширює географію баз для проходження виробничих практик, постійно підтримуються зв’язки з передовими підприємствами і тому наші студенти мають можливість побувати і побачити сучасне нове обладнання, ознайомитись з передовими технологіями і мати повне уявлення про свою майбутню виробничу діяльність.

Коледж живе насиченим і цікавим життям, працює на перспективу, запроваджує все нове, що є в системі освіти і намагається завжди підтримувати імідж сильного навчального закладу.

Директор коледжу,
заслужений працівник
освіти України,
Шишкіна Галина Валентинівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *