Святковий концерт до Дня закоханих

Сонячний зимовий  ранок 14 лютого 2020 року  розпочався в  нашому закладі освіти зі святкового вітального концерту до Дня закоханих.  Зі сцени лунали теплі слова привітань, щирі посмішки,  запальні танці та пісні, адже кохання – світле почуття, що сповнює серця натхненням та оптимізмом, дає крила для впевненого польоту дорогами життя. Кохайте і будьте коханими, мрійте і мрії здійсняться!

Всі глядачі заходу висловлюють щирі слова вдячності артистам, що запалили цей день стукотом своїх сердець. Це Люцканов Віталій Володимирович, Жила Марія (гр. Т-3), Прокудін Данило (гр. А-4), Вихрицький Владислав (гр. БФ-3), шалений та нестримний хореографічний колектив «Мегаполіс».

Також на святі були нагороджені переможці олімпіади з української мови – Плюснін Олександр (гр. ГМ-2), Савон Анастасія (гр.ХТВ-2) та Кузьменко Марія (гр. А-2), яка  представлятиме наш заклад освіти 21 лютого 2020 на обласному етапі X Всеукраїнської олімпіади з української мови.

А учасники флешмобу «Моя мова – українська!» отримали подяки від адміністрації коледжу, а саме – колектив здобувачів освіти групи ГМ-2, групи ХТВ-Т-1 Решетник Іван, викладачі Запорожець Н.М., Гаврус Н.А., Котляр С.В., Дем’яненко О.І., Савчук О.Ю., родина Марченко О.С. з донькою Валерією! Дякуємо за щирість і вірність рідному слову! Бажаємо подальших творчих проєктів та перемог!

Нехай кохання і вірність близьких та рідних зігріває Вас кожного дня!!!