«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

12 травня 2017р. на базі ЗОШ №1 відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сімя»   серед спортивних сімей міста Бердянська, в якому взяли участь викладач коледжу Котляр Світлана Вікторівна зі своєю родиною та вибороли І місце!

Змагання були присвячені Міжнародному Дню сім’ї та проводились з метою формування у населення потреб до занять оздоровчою фізичною культурою у колі сім’ї, як найважливішого осередку суспільних пріоритетів, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення.

Згідно Програми змагань спортивні сім’ї випробували свої сили в наступних етапах: презентація, привітання команд, зарядка, переправа, найвлучніший,  урожай, стрибунець, комбінована естафета.

Колектив колег та студентів на чолі з директором Шишкіною Галиною Валентинівною висловлюють щиру вдячність Котляр Світлані Вікторівні за активну позицію, небайдужість, популяризацію здорового способу життя в колі своєї родини та серед студентів коледжу! Бажаємо подальших перемог, міцного здоров’я всій вашій родині!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6420985909427198929?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.