До Франції за новими можливостями

Директор ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” Шишкіна Галина Валентинівна та заступник директора з навчальної роботи Ніколаєва Ірина Віталіївна  у складі делегації керівників і фахівців аграрних закладів вищої освіти взяли участь у Днях аграрної освіти і науки України у Франції.

Під час перебування у Франції учасники делегації детально ознайомились із системою вищої освіти Франції, технологіями підготовки фахівців для аграрного сектору країни. А під час роботи секцій обговорювали багато питань: багатогранність навчання, професійна підготовка короткого і довгого циклів, інженерна освіта, дослідження і інновації в освіті, електронне навчання, створення та впровадження відкритих онлайн-курсів. Також на Днях науки розглядались основні напрямки міжнародної співпраці у сфері аграрної освіти і науки. Співпрезидент ФЕФЮ (Федерація обміну Франція – Україна) Жак Форжерон і учасники заходу обговорили можливості навчання українських студентів у Франції (стажування, подвійні дипломи, гранти). Адже міжнародна співпраця між навчальними закладами та освітянськими установами є на сьогодні досить актуальною. Підсумком декількох днів роботи і новим кроком для ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” є домовленості між навчальними закладами, які розпочнуть діяти вже з вересня – це і стажування викладачів, і обмін студентами, і проведення науково-практичних конференцій.

По завершенні усіх заходів, Сільвен Ріголлє, радник з питань університетської і наукової співпраці посольства Франції в Україні, вручив кожному учаснику заходу сертифікат.

Інформацію взято з сайту http://www.tsatu.edu.ua/