«Великодній кошик для воїнів АТО»

Шановні студенти,  викладачі  та  співробітники!

Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку усім, хто прийняв участь в обласній  благодійній  акції «Великодній кошик-2017 для воїнів АТО»,  яка проходила  з  3 по 10 квітня 2017 р.

Відповідальними за організацію акції виступили бібліотекарі коледжу.

Метою акції був збір продуктів харчування,необхідних засобів особистої гігієни,ліків для захисників Вітчизни, які зберігають теріторіальну цілісність  країни і наше життя.

Окремо висловлюємо подяку  навчальним групам ТВ-31(куратор Левченко Н.В.), Ф,ТО-31(куратор Мостепан О.В.), А,БФ-1 (куратор Котляр С.В.) а також всім студентам, які проявили милосердя та відповідальність щодо участі в цій акції.

Пасхальний кошик був переданий  волонтерській організації «Наші Атланти» при БДПУ м.Бердянськ (керівник Омельченко Анна).

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6408750237548712401?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.