Відбірковий етап конкурсу “Педагогічний ОСКАР – 2019”

Виявлення та підтримка творчої діяльності педагогічних працівників, сприяння зростанню професійної майстерності, вивчення і поширення кращих педагогічних практик, створення ефективного освітнього процесу та забезпечення якості освіти у підготовці висококваліфікованих фахівців – така мета проведення конкурсу кращих методичних розробок,  який щороку оголошує науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” постійно бере участь у цьому конкурсі. Неодноразово роботи викладачів коледжу займали призові місця й заслужено  відзначалися дипломами. Тож саме тому, 29 жовтня 2018 року у методичному кабінеті був проведений відбірковий етап конкурсу “Педагогічний ОСКАР – 2019”. На розгляд комісії було представлено більше 30 робіт викладачів усіх циклових комісій. За підсумками оцінювання конкурсним журі було відібрано близько 20 інноваційних навчально-методичних розробок, які і представлятимуть наш колеж на фінальному етапі конкурсу “Педагогічний ОСКАР – 2019” у м. Немішаєве наприкінці року.