Відкрита виховна година з елементами тренінгу на тему: «Від серця до серця хай іде доброта»

18 грудня 2019 року в групі ХТВ-Т-1 (класний керівник Бєлова А.О.)  відбулася відкрита виховна година з елементами тренінгу на тему: «Від серця до серця хай іде доброта».  Мета заходу: допомогти здобувачам освіти усвідомити, що добро потрібне кожній людині; вчити нести добро іншим через добрі справи; сприяти вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.

Виховна година пройшла в теплій, щирій атмосфері, діти виконали ряд вправ, у яких визначали: що таке добро, наскільки важливо бути доброю людиною; зрозуміли, що найбільше добра та уваги потребують наші рідні та близькі: мами, тата, бабусі. В ході заходу виготовили «Велике людське серце» та побули чарівниками, запаливши свічу начаклували всім людям добра, здоров’я, щастя, любові. А у вправі «Скринька мудрості» не тільки поглибили свої знання народних прислів’їв про добро, а ще й отримали з чарівної скриньки маленькі сюрпризи від Святого Миколая напередодні свята.

Тож вірте в чудо і творіть добро!!!

View this post on Instagram

18 грудня 2019 року в групі ХТВ-Т-1 (класний керівник Бєлова А.О.) відбулася відкрита виховна година з елементами тренінгу на тему: «Від серця до серця хай іде доброта». Мета заходу: допомогти здобувачам освіти усвідомити, що добро потрібне кожній людині; вчити нести добро іншим через добрі справи; сприяти вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти. Виховна година пройшла в теплій, щирій атмосфері, діти виконали ряд вправ, у яких визначали: що таке добро, наскільки важливо бути доброю людиною; зрозуміли, що найбільше добра та уваги потребують наші рідні та близькі: мами, тата, бабусі. В ході заходу виготовили «Велике людське серце» та побули чарівниками, запаливши свічу начаклували всім людям добра, здоров’я, щастя, любові. А у вправі «Скринька мудрості» не тільки поглибили свої знання народних прислів’їв про добро, а ще й отримали з чарівної скриньки маленькі сюрпризи від Святого Миколая напередодні свята. Тож вірте в чудо і творіть добро!!! Інші новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on