Відкрите практичне заняття на тему «Обслуговування туристів по ваучеру»

28 лютого 2019 року викладачем комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування Ірзою Л. В. проведено відкрите практичне заняття на тему «Обслуговування туристів по ваучеру»

Метою практичного заняття було розширення знань з технології ведення туристичної документації, отримання навичок щодо правил заповнення та зберігання документації, засвоєння механізму оформлення туристичної документації, а також, за допомогою виконання практичних завдань, закріплення вивченого матеріалу, отримання навичок із заповнення ваучера та обслуговування туристів по ваучеру.

Відкрите заняття відвідали: заступник директора з навчальної роботи Ніколаєва І.В., методист коледжу Бовбас О.Ю. та викладачі коледжу з метою обміну досвідом.