Відкрите заняття з дисципліни «Історія України»

15 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» викладачем Лазутіною Ю.М. було проведено відкрите заняття на тему: «Українська РСР в умовах нової економічної політики».

Розглядаючи дану тему викладач ознайомив студентів з процесом запровадження НЕПу в УСРР, було розкрито особливості НЕПу на території України, з’ясовано причини та наслідки голоду 1921-1922 років. Крім того на занятті викладач формувала у студентів уміння робити порівняльну характеристику історичних подій, виховувала повагу до минулого нашої держави.

Студенти перейнялися даною темою, особливо результатами та причинами голоду.

На занятті були присутні: заступник директора з навчальної роботи Ніколаєва І.В., завідувач навчально-методичної лабораторії  Кузь О.Г., заступник директора з виховної роботи Ірза Л.В., завідувач економічним відділенням Рибалко Є.В., завідувач механіко-технологічним відділенням Єлізарова З.І., методист коледжу Бовбас О.Ю., викладачі Лифарь О.А., Кривунь Е.О.