Відкрите заняття з іноземної мови на тему: «Professional skills and knowledge. Професійні навички та знання.»

13 лютого викладачем вищої категорії Єлізарової З.І. в групі ХТ-1 було проведено відкрите заняття з іноземної мови на тему: «Professional skills and knowledge. Професійні навички та знання.»

Мета заняття – мотивувати студентів до майбутньої професійної діяльності у сфері харчових технологій, розширити знання про головні професійні навички та розвивати вміння роботи в команді, допомогти студентам висловлювати власні думки засобом «pressmethod», а також покращити навички аудіювання та мовленнєві вміння з англійської мови.

В сучасному світі ця тема є актуальною, адже студентська молодь часто стикається з проблемою пошуку роботи. Маючи необхідні знання і рекомендації роботодавців та аналізуючи останні соціологічні дослідження з працевлаштування, студенти стали більш обізнаними з питань пошуку свого першого робочого місця.