Відкритий виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» викладачем комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування Шатохіною В.І. було проведено відкритий виховний захід «До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні» для студентів ІІ-ІІІ курсів.

Згідно з Указом Президента,  20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України. Українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, назвали Небесною Сотнею. Вони гинули за честь, за волю, за правду, свободу, незалежність своєї держави, за право бути Українцем, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схиляємо голови.