Відкритий виховний захід «Роби добро на всій землі…»

17 лютого 2015 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» у читальній залі  у групі АП-31 відбувся виховний захід «Роби добро на всій землі…» (присвячений Всесвітньому дню спонтанного прояву доброти), який підготувала та провела викладач української мови та літератури Котляр С.В. Мета данного занняття:  навчити студентів творити добро, уникати соціальної байдужості, діяти безкорисно, за велінням душі і серця.

Свято вийшло цікавим, адже були використані різноманітні методи навчання, такі як: показ відеороликів, інтерактивний метод «Мікрофон», проходження тесту, дидактична та інтелектуальна гра, декламування поезій про доброту. Це створило певну атмосферу співпраці, довіри, змусило студентів замислитися над такими поняттями як «доброта», «добро», «милосердя».

Аналогічна виховна година була проведена і для студентів перших курсів у понеділок 23 лютого.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/TbWTVE?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.