Відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Фінанси»

17-18 лютого 2015 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» у групі Ф-31, спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит» відбувся відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Фінанси» (керівники: Шатохіна В.І., Кузь О.Г.). Тематика курсових робіт була різноманітною, пов’язана з дисциплінами, які викладаються.

На захисті курсових робіт були присутні: завідувач економічного відділення  Ніколаєва І.В., викладачі циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування, а також  студенти групи Ф-21.

Захист курсових робіт  відбувся на високому рівні, який супроводжувався мультимедійними презентаціями.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/IJiMuF02?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.