Відвідання передових господарств Бердянського району

05 жовтня 2017 року студенти ІІІ та ІV курсів спеціальності «Агрономія» разом із завідувачем навчально-методичної лабораторії  Кузь О.Г. та викладачами спецдисциплін Білодід Л.І., Коваленко В.Г., Торовець Є.О., Савченко О.О. відвідали з екскурсією передові господарства Бердянського району ФГ «Фортуна», голова Бордюг Сергій Миколайович та приватне підприємтво Клєщунова Леоніда Геннадійовича.

У фермерському господарстві «Фортуна» студенти ознайомилися з технологією закладання саду на карликовій підщепі М9,  способами та засобами захисту рослин, застосуванням краплинного зрошення, новою методикою збору врожаю яблук, шляхами реалізації продукції.  Сергій Миколайович поділився зі студентами досвідом, як на невеликій площі створити прибуткове господарство. Розповідь була дуже цікава і пізнавальна для майбутніх фахівців-плодоводів.

Після екскурсії у саду студенти і викладачі відвідали приватне підприємство «Клєщунов Л.Г.», яке займається вирощуванням зернових, олійних культур. Леонід Геннадійович поділився досвідом вирощування зернових культур на краплинному зрошенні. Студенти взяли активну участь в ознайомленні і характеристиці  нової сільськогосподарської техніки, впевнено відповідали на поставленні питання. Вся с/г техніка знаходиться у відремонтованому ідеальному стані на лінійці готовності. Леонід Геннадійович показав студентам сучасний зерноочисний і сушильний комплекс, ознайомив з вимогами підготовки складських приміщень до зберігання товарного зерна.

Ця надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія допоможе студентам у подальшому опануванні професійних навичок.

Адміністрація і студенти коледжу висловлюють щиру подяку керівникам господарств Бордюгу Сергію Миколайовичу та Клєщунову Леоніду Геннадійовичу за надану можливість ознайомитись із сучасними технологіями вирощування культур  та сподівається на подальшу співпрацю.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6474835744879677441?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.