Відзначили День студента разом із Дебютом першокурсника

15 листопада 2018 року відбулося найяскравіше і значиме свято в житті студентів нашого коледжу – Дебют першокурсника, який щорічно дає змогу відкрити нові таланти, згуртувати здобувачів освіти у єдине ціле. Кожна група  з гордістю представила свій виступ, показавши артистизм, почуття гумору, добрий рівень підготовки й бажання довести всім, що в нас навчаються найкращі!

Цьогорічний Дебют співпав із святкуванням Дня студента. Зі сцени лунали слова привітань: від директора коледжу Шишкіної Галини Валентинівни, щирі побажання бути кваліфікованими спеціалістами у своїй галузі та цінувати найкращі в житті студентські роки; від колективу нашого закладу у форматі відеоролику. Крім того, новообраний Голова студентського самоврядування Вихрицький Владислав також творчо привітав студентство, виконавши пісню «Я — студент» під власний акомпанемент гітари.

Яскраві та драйвові номери продемонстрував танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», а неперевершими музичними композиціями порадували Жила Марія та Азаренкова Світлана.

На сцену також піднімалися переможці І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка: Федюк Аліна та Оксанчук Любов; переможці інтернет-олімпіади з української мови «На урок»: Єлізаров Дмитро, Бєлова Олександра, Деревцов Артем та Федюк Аліна; «золота ракетка» за версією гри з настільного тенісу — Губар Сергій.

Наостанок від імені директора коледжу та всього колективу хочемо привітати наших любих студентів зі святом, з Міжнародним днем студента! Ви заслужили це свято! Насолоджуйтесь  ним сповна, адже студентська юність така  швидкоплинна. Але насолоджуючись, не забувайте: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою Ви маєте стати  переможцями! Бажаємо Вам сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові. З Днем студента!