VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурсу імені Тараса Шевченка

06 жовтня 2016 року у читальній залі І корпусу відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

09 листопада пройшов І етап. У ньому узяли участь студенти І-ІІІ курсів у загальній кількості 19 осіб.

Темами творів, які виносились на розгляд конкурсантів, стали слова відомого письменника Олеся Терентійовича Гончара: «Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя» (гуманітарний профіль); «Шевченкові боліло не тільки горе українського народу, хоч природно, що воно було йому найпекучішим. Усюди, де він тільки бачив гніт і безправ’я, приниження людини, хай було це на волзькому пароплаві, чи в азіатських пустелях, чи грізним стогоном докочувалось із Кавказьких гір, усюди зло і неправда викликали вибух поетового протесту, і щоразу він був готовий стати до бою з насильством і злом. Ні відмінність у кольорі шкіри, ні іншомовність не могли перешкодити виявом його природної гуманності й братолюбства» (негуманітарний профіль).

За підсумками проведення конкурсу ІІІ місце зайняли Мигрин Анастасія (ХТВ-1) та Ледовська Луїза (Ф-21); ІІ місце – Семагіна Катерина (Т-1), Музальов Микита (ТО-21) та Хіль Валерія (ТК-31). Перше місце посіли Кривцун Євген (Ф-21) та Ралько Альона (Ф-31). Вони будуть представляти наш заклад на ІІ етапі, який відбудеться у м. Запоріжжя.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6352707295909788113?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.