26 березня у І корпусі БДПУ відбувся VII науково-практичний семінар на тему «Актуальні тенденції викладання української літератури». У ньому взяли участь викладачі коледжу Котляр Світлана Вікторівна та Запорожець Наталя Миколаївна.

Літературний захід відкрила професор, доктор філологічних наук БДПУ Харлан Ольга Дмитрівна. Гостей та учасників привітали: Ліпич Вікторія Миколаївна (проректор з науково-педагогічної роботи) та Глазкова Ірина Яківна (декан факультету філології та соціальних комунікацій)

Під час проведення семінару розглядалися такі теми:

-          «Комунікативно-діяльнісний аспект викладання української літератури» (Верескун Ольга);

-          «Збагачення духовного світу школярів засобами афористики Ліни Костенко: методичний аспект» (Нюхало Олена);

-          «Використання сучасних інформаційних технологій на уроках української літератури з метою формування пізнавальної компетентності» (Фенько Людмила)

-          «Сучасна українська масова література у читанні школярів» (Філоненко Софія)

-          «Специфіка вивчення повісті Олексія Огульчанського «Степова принцеса» в основній школі» (Харіна Ольга)

Взагалі, семінар пройшов легко і невимушено, а досвід викладачів поповнився новими методами і прийомами роботи.

Наприкінці семінару кожний учасник отримав сертифікат.