Військово-патріотична програма «День призовника»

20 жовтня 2015 року за ініціативи Відділу сім’ї, молоді і спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради команда юнаків і дівчат ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» у кількості 11 осіб (Чердаклієва Артема (М-41); Глушка Дмитра, Мошенського Ігоря (М-31); Терлецького Дениса, Озерова Дениса, Кругліка Артема (М-21); Лубяніченка Олександра (М-11); Забазайченка Костянтина (ТО-31); Красюка Владислава (АП-31); Грибовської Діани (АП-41) та Берест Наталії (ТК-41)) брала участь у проведенні військово-патріотичної програми «День призовника», яка проходила на базі міського тиру по вул. Орджонікідзе, 74.

Цілі, які були поставлені перед командами:

– Виховувати у підростаючого покоління любов до Вітчизни, прагнення до захисту Батьківщини;

– Популяризація та пропагування військово-прикладних видів спорту, туризму серед студентської молоді;

– Ознайомити з правилами техніки безпеки;

– Виховувати почуття колективізму, дружби, волі до перемоги, самостійності, уваги, витривалості;

– Зміцнювати дружні стосунки між навчальними закладами міста;

– Визначити найкращі команди навчальних закладів міста щодо військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді міста.

У програмі проведення гри були представлені такі конкурси:

– Стройова підготовка (емблема, виконання стройових команд на місці, стройова хода з піснею);

– Цивільна оборона (надівання протигазу, транспортування постраждалого на носилках, накладання шини);

– Підтягування, віджимання в упорі лежачи, качання пресу;

– Збирання та розбирання автомату Калашникова;

– Туризм (смуга перешкод, спуск, підйом, паралельні бруса, маятник, орієнтування на місцевості, перетягування канату, датс;

– Стрільба з пневматичної зброї по стоячим мішеням та у лежачому положенні;

– Художній номер (пісня, вірш, сценка на тему військової служби, призову, проводів в армію)

За гідну активну участь у військово-патріотичній грі команда отримала грамоту та незабутні враження. Вітаємо учасників змагань!!!!!!!!!!!!!

Error 404 (Not Found)!!1

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/IcDpMD?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.