Виховна година для І та ІІ курсів «Молодь — найбільші мрійники у світі!»

16 червня 2020 року практичний психолог Рибалко Катерина Володимирівна з нагоди святкування Дня Молоді провела виховну годину для І та ІІ курсів «Молодь — найбільші мрійники у світі!».

Метою заходу було: формування активної позиції до самореалізації; розкриття власного творчого потенціалу, ознайомлення з сучасними молодіжними термінами та історіями успіху молодих людей.

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Юність і молодість – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.

View this post on Instagram

16 червня 2020 року практичний психолог Рибалко Катерина Володимирівна з нагоди святкування Дня Молоді провела виховну годину для І та ІІ курсів «Молодь — найбільші мрійники у світі!». Метою заходу було: формування активної позиції до самореалізації; розкриття власного творчого потенціалу, ознайомлення з сучасними молодіжними термінами та історіями успіху молодих людей. День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Юність і молодість – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни. ільше цікавих новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on