Виховний захід до Дня Соборності України

22 січня 2019 року викладачем комісії соціально–гуманітарних дисциплін Рибалко Катериною Володимирівою, було проведено виховний захід для студентів І–х курсів на тему «Моя Соборна Україна».

Освічена людина, на звання якої претендують наші студенти, переступивши поріг навчального закладу, повинна знати основні віхи розвитку власної країни, а тим більше, найзначущі з них. День Соборності —свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося в 1919 році.

Метою заходу було виховання національної свідомості студентів, формування рис громадянина Української держави, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

Під час заходу студенти визначали наскільки добре вони знають власну Батьківщину, розшифровували анаграми на тему символів України, обговорювали внесок у світову культуру видатних українців, змагалися у перекладі віршів на українську мову, а насамкінець малювали плакати «Моя Соборна Україна».