Виховний захід до Всесвітнього Дня Вишиванки

19 травня  до Всесвітнього Дня Вишиванки художнім керівником Люцкановим Віталієм Володимировичем було проведено дистанційний виховний захід «З Днем Вишиванки Україно!» для І та ІІ курсів.

Метою  заходу було  збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді.

Всесвітній День Вишиванки  — міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Уперше вшановувати вишиту сорочку запропонувала в 2006 році студентка Чернівецького університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк . Відтепер, дата проведення свята  — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.